Kayıt olGiriş yap

  +   Neden Üye Olmalıyım ?
  +   Asansör Terimleri
  +   CE Nedir ?
  +   Asansör Nedir ?
  +   Tüketici Hakları
  +   HYB Değerlendirme Kriterleri
  +   Sık Sorulan Sorular
  +   Üye Listesi  +   Asansör Periyodik Bakım Formu
  +   Asansör Tesis Sözleşmesi Eki
  +   Asansör Bakım Sözleşmesi
  +   Kurtarma Tlmt. ve Eğt.Tutanağı
  +   Kurtarma Tlmt. ve Eğt.Tutanağı
  +   Personel Özlük Dosyası
Www.kaysad.net Yayında

Kayseri Asansörcüler ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği KAYSAD, internet sitesi ile artık yayında. İnteraktif bir site olarak tasarlanan sayfaya ulaşmak için www.kaysad.net  adresini girmek yeterli olacak. KAYSAD üyeleri arasındaki iletişimi ve doğru bilgilendirmeyi hızlı bir şekilde sağlamayı hedefleyen site ayrıca üyelerin görüş ve önerilerini özgürce sunabileceği bir ortam da olacak.  


KAYSAD İnternet sitesinde asansör camiasına ilişkin haberlerin yanı sıra, üyeleri asansör hususunda bilgilendiren ve sürekli yenilenen makale ve eğitim videoları da yer alıyor. Siteye üye ismi ve şifre ile girebilecek KAYSAD üyelerinin her biri, kaysad.net uzantılı bir mail adresine de sahip olacak.  Sitede ayrıca üyelerden haberler ve anlık duyurular yer alıyor. Üyeler bu sayede meslektaşları ile ilgili haberleri alabilecek ve mesleki duyurularla güncel bilgilerden yararlanabilecekler. Üyeler ayrıca kendilerine lazım olabilecek dokümanlara da bu site üzerinden ulaşabilecek. 


Üyeler dışındaki ziyaretçiler ise bu siteden asansör ve derneğin faaliyetleri hakkında bilgi alabiliyor, şikayet ve önerilerini KAYSAD’a mail yoluyla bildirebiliyor. Site üzerinden asansör konusunda bilirkişilik hizmeti de alabilecek olan bina yönetimleri, yetkili asansör firmalarının listelerine ve iletişim bilgilerine de rahatlıkla ulaşabilecek.