Kayıt olGiriş yap

  +   Neden Üye Olmalıyım ?
  +   Asansör Terimleri
  +   CE Nedir ?
  +   Asansör Nedir ?
  +   Tüketici Hakları
  +   HYB Değerlendirme Kriterleri
  +   Sık Sorulan Sorular
  +   Üye Listesi  +   Asansör Periyodik Bakım Formu
  +   Asansör Tesis Sözleşmesi Eki
  +   Asansör Bakım Sözleşmesi
  +   Kurtarma Tlmt. ve Eğt.Tutanağı
  +   Kurtarma Tlmt. ve Eğt.Tutanağı
  +   Personel Özlük Dosyası
İzmir Fuarı Uçak Biletleri KTO'dan.

Efor Fuarcılık tarafından yedi  yıldır gerçekleştirilen INELEX 2014 - Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarı, 23-25 Mayıs  tarihleri arasında Uluslararası İzmir Fuar Alanında düzenlenecek. INELEX 2014; ülkemizde üretim yapan ve ihracatını geliştirmeyi hedefleyen firmaların, yurtdışından gelen ziyaretçilere yerli imalatımızın geldiği noktayı gösterebilecekleri ve ciddi ihracat bağlantıları kurabilecekleri bir platform olacak.

Kayseri Ticaret Odası, INELEX-2014 asansör fuarına katılmak isteyen dernek üyelerimizin uçak biletlerini karşılayacağını açıkladı. 23 Mayıs 2014 saat 08:45 de Kayseri'den gidiş ve 25 Mayıs 2014 saat 14:45'te dönüş olarak planlanan seyahate her firmadan bir temsilci katılabilecek. 

Üyelerimiz otel rezervasyonunu kendileri yapabileceği gibi, derneğimiz gelen talebe göre bu rezervasyonu bir turizm şirketi ile görüşerek de yapabilecek. 

Üyelerimizin bu fuarla ilgili katılım taleplerini derneğimizin info@kaysad.net adresine, katılımcının ad, soyad ve rezervasyon şekli bilgilerini mail ile göndermeleri yeterli olacaktır.