Kayıt olGiriş yap

  +   Neden Üye Olmalıyım ?
  +   Asansör Terimleri
  +   CE Nedir ?
  +   Asansör Nedir ?
  +   Tüketici Hakları
  +   HYB Değerlendirme Kriterleri
  +   Sık Sorulan Sorular
  +   Üye Listesi  +   Asansör Periyodik Bakım Formu
  +   Asansör Tesis Sözleşmesi Eki
  +   Asansör Bakım Sözleşmesi
  +   Kurtarma Tlmt. ve Eğt.Tutanağı
  +   Kurtarma Tlmt. ve Eğt.Tutanağı
  +   Personel Özlük Dosyası
Korsan Asansörcülere Dikkat!

Bir süredir şehrimizde kendisini asansör bakımcısı olarak tanıtan kişiler, hiçbir belgeye, bilgiye ve işyerine sahip olmadan bina bina dolaşarak asansör bakım işi toplamaktadır. Sözde ucuz bakım fiyatları vererek bina yönetici ve sakinlerini tuzağa düşürme yolunu seçen bu kişiler halkın can ve mal güvenliğini hiçe saymaktadır.

Korsan firma veya şahıslar, asansör arızasını gidermek veya asansörü çalışır durama getirmek adına “asansör güvenlik tertibatlarını” devreden çıkarmaktadırlar. Bu sorumsuz davranış ölümcül kazalara neden olabilmektedir. Bu hususta bina yöneticilerinizi mutlaka uyarın ve denetleyici olun. Bakım firmanızın şehrimizde merkezi olup olmadığını ve belgelerini mutlaka denetleyin. Bakım firması mukayesesinde sadece fiyatı baz almayın.

Değerli bina sakinlerimiz, Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği olarak halkımızın can ve mal güvenliğini birinci planda tuttuğumuzu ve aynı zamanda bu sorumluluğu kanuni olarak da taşıdığımızı belirtmek istiyoruz. Derneğimize üye olan firmalar gerekli altyapıya ve  hizmet yeterlilik belgelerine sahiptirler. Bakım firmanızın derneğimize kayıtlı olup olmadığını www.kaysad.net adresinden öğrenebilir, asansör ve asansör bakımıyla alakalı her türlü bilgi için derneğimizle irtibata geçebilirsiniz.